Dodany: 2013-03-08 12:20:05

 

Ile kosztuje przedszkoleW każdym mieście cenę, stawkę za godzinę ponadprogramową dziecka ustala wedle zaleceń rządowych rada miasta, czyli samorząd. To co jest najciekawsze – to to, że do niedawna wciąż utrzymywano, ze przedszkola publiczne są darmowe. Tak oczywiście nie jest i każdy rodzic jest zobowiązany zapłacić nie tylko za wyżywienie, ale i stawkę podstawową plus stawkę za godziny, które dziecko przebywa ponad to, co rodzic wcześniej zaprogramował.

 

W taki sposób pobyt dziecka w przedszkolu wynosi średnio w kraju 400-500 złotych. Mowa oczywiście o placówce publicznej, w przedszkolu jakim jest przedszkole warszawa radość nie tylko inaczej ustalane są ceny, jako, że jest to placówka prywatna, ale również ustalane jest zupełnie inaczej to jak będą się rodzice rozliczać z tego pobytu dziecka. Najczęściej placówki prywatne kosztują niewiele więcej niż te publiczne bo stała opłata za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi około 500 złotych, gdzie w większości tych placówek są już w tę cenę wrzucone koszty dodatkowe.

 

Przedszkole warszawa radość to przedszkole, które cenowo jest ustabilizowane. W przedszkolach publicznych odmiennych od tych jak przedszkole warszawa radość – często opłaty ulegają zmianie, ze względu na to jak ustawa wejdzie i jak rada miasta ustali stałe opłaty za przedszkole. To ważne, by te opłaty nie zmieniały się w ciągu roku, jednak nie zawsze można temu zaradzić. Przedszkole warszawa radość tego problemy nie ma, bo opłaty są wpisane w regulamin stały..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje przedszkole
Nick: